JAK SE RÁNO PŘIMĚT VSTÁT Z POSTELE?

7. prosince 2018 v 7:53 | Besss

Toť otázka, že?

Venku je zima, profukuje a pod peřinou teploučké vyhřáté útulno... taky to znám. Ale i vtomhle vymrzlém ročním období, plném nastydlých nosů a bolavých krků, existuje způsob, jak si ráno zpříjemnit.

Jak je asi všem jasné, základem je se dobře vyspat. A když ne dobře, tak aspoň nejlíp, jak to jde. Jestli nevíte jak na to, tak většina kouzla spočívá ve vypnutém telefonu, čtení si před spaním a meduňkovým čajem. Navrch přidejte teploučké fusky a hebounkou deku a vyspíte se jako miminko. (ehm, pokud se tedy váš soused o půlnoci nerozhodne bagrovat zahradu, nebo tak něco.)

Jako další můj tip vám prozradím - zkuste si ráno zpříjemnit něčím, co opravdu milujete. Třeba já si takhle v zimě dávám většinou hrkou sprchu, pár pozdravů Slunci a dobrou vydatnou snídani. Ideálně takovou ne příliš hustou pohankovou, nebo ovesnou kaši s ovocem.
Myslím totiž, že když svému mozku přichystáte takové lákadlo, nebude se příliš rozmýšlet, zda vstát, nebo ne.

Aby vám ale hned od rána bylo jasné, že dnešek bude jedním z těch skvělých dní, nastavte si budíka přesně na míru. Zapomeńte na otravné pípavé zvuky, ale vsaďte na váš oblíbený beat. Svůj účel dobře plní cokoliv rychlého a rytmického. Hlavně se nespoléhejte na mořské vlny, nebo tak něco. To totiž není budík, ale uklidňující signál. "Spi dál."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama