INSPIRATIVNO

8. října 2018 v 22:22 | Besss |  A L I V E
Poslední dobou jsem děsně produktivní. Rozjíždím stále nové nápady a projekty, nejsem unavená a mám skoro pořád radost ze života. Takhle na mě totiž působí podzim.
Začínám pomalu - ale jistě - rozjíždět svůj merch (černé plátěné tašky s bílým dekorem a různými basic obrázky), konečně se zajíždím v Praze a pořád kreslím. Podzim je super inspirativní období.
Vím, že to tak působí i na dost lidí okolo mě, ale já se teď cítím po okraj naplněná nápady a myšlenkami. Myšlenkami na lepší život, na to, jak začít žít jinak, zdravěji, produktivněji, prospějšněji, všechno je ve mně žluté a krásné.
Žlutá je totiž pro mě obecně barvou všeho hezkého. Žlutá... a pak zelená a červená.
Začala jsem zase nosit šílené oblečení, stejně jako kdysi dávno na základce, a celkově si už zase jedu svůj styl. Oproti rokům na maloměstě se cítím taaak svobodně!
Miluju to.
Navíc se mi konečně splnil sen.
Jsem obklopena spoustou skvělých lidí, které miluju, jak jen to jde a dávám jim jen to nelepší ze sebe. Fakt jsem plná lásky a radosti. A vděčnosti.
Jediné místo, kde to neklape je u jídla, kterému se teď zase o něco víc vyhýbám... což chci zase ukončit a začít se stravovat normálně. Netoužím po tom znovu spadnout do anorexie!
Dneska jsem sice měla doma takový menší kiks, kdy jsem se chovala fakt děsně (Bety, ty jsi jelito, víš to, viď?), ale jinak jde všecinko jak po drátkách a já se mám jak prse v žitě. Rodiče nepřekážejí, jsou nápomocní, když si řeknu a spolužáky miluju.
Navíc mám kamarády i jinde, se všemi si furt píšu a jsem moc moc šťastná.
Ach díky podzime.
Ach díky Praho.
Děkuju, že můžu svítit a být malým brambůrkoidním sluníčkem ve své vlastní galaxii.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Zlozana Zlozana | E-mail | Web | Pátek v 8:43 | Reagovat

Většinou slyším spíš to, jak s podzimem přichází deprese. Je super, že někdo to tak nemá! :D A když nad tím tak přemýšlím, já jsem teď taky dost šťastná. Doufám, že s tím jídlem to zvládneš!
Mimochodem, nejvíc se mi líbí poslední věta:) :D

2 petralibrary petralibrary | Web | Pondělí v 20:48 | Reagovat

já se teď mám strašně smíšeně. jednou je to tak dokonalé a najednou mě vše pohltí a já si přeju jen to smazat. každopádně plátěnky jsou dobrý nápad, taky jsem přemýšlela dělat tyhle věci na zakázku ale uvidím. tašky si dělám sama a tak ale kdybych to neuměla, obrátila bych se takhle na šikovné ručičky.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama