POMÁHÁNÍ JE COOL!

18. září 2018 v 20:25 | Besss |  A L I V E
Ahoj, drazí lidé, kteří čtete tyto řádky!
Dneska bych se svámi podělila prostě jen o takovou jednu hezkou část mého dne. Nevím, jak to máte vy, ale já mám vždycyk velikánskou radost, když někomu můžu pomoct. Těžko říct, zda to tak v ten moment cítí i on - ale já jsem z toho pokaždý úplně odvařená.
Připadám si pak, jako kdybych byla nějaký superhrdina, nebo co, a přitom jsem třeba jen zvedla starému pánovi mince, když se mu rozsypaly po zemi. Někdy za to lidé děkují a vypadá to, že jsou rádi, že jim někdo "píchnul", ale jindy se moc nejsem jistá... no, nevadí, protože zrovna tohle mě asi neodradí.

Každopádně, dneska se to tak nějak sešlo, že mě neměl kdo z Prahy odvést, a tak jsem byla odkázána na jízdní řády a autobusy. Bohudík to (i přes moje obří stresování) dobře dopadlo a já se octla na dobře známé půdě naší malé vísky. Kráčela jsem dosud se zelenajícím stromořadím, užírala si jabka, co se na mě smála ze všech stran (no neberte to - jabka zdarma!) a byla ráda, že už se za chvíli budu moct svalit s hrnekm cara na gauč a bude mi děsně fajn.
Ale jak jsem si tak šla... najednou jsem si všimla bělovlasé postavičky přede mnou. Byla to nějaká stará paní a vláčela se s obří nákupní taškou, kterou měla napěchovanou po okraj.
V tu chvíli se ve mně ozvalo mé superhrdinské já a bez zaváhání jsem se jí vydala pomoct.
Jestli ji to potěšilo? Snad jo. Myslím, že nejspíš byla ráda, protože mi asi třikrát řekla, že jsem její zlatíčko. (-_-)


Ale pointou dnešního zmateného článku není ani tak reakce té bělovlasé babči, jako spíš fakt, že ačkoliv jsem byla úplně vycucnutá, tak po téhle události jsem málem lítala radostí pět centimetrů nad zemí.

A závěr zní - pomáhejte. Haha, jak nečekané, já vím, ale prostě jsem to nějak chtěla vyplivnout do světa. :)

A co vy a pomáhání? Máte nějaké zkušenosti? Špatné? Dobré? Svěřte se do komentářů!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Eliss Eliss | Web | 18. září 2018 v 20:33 | Reagovat

To je od tebe moc hezké, že se vždy snažíš pomoci :-)

2 perfectly3 perfectly3 | E-mail | Web | 19. září 2018 v 21:18 | Reagovat

[1]: Vnímám to jako takové vylepšení dne. Vyzkoušíš -pochopíš. :-)  ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama