TAK CO? BUDE KONEC SVĚTA?

9. srpna 2018 v 17:24 | Besss |  O T H E R S
Ahoj!
Dnes bych se ráda zaobírala něčím velmi zajímavým - tedy aspoň si myslím, že by to mohlo být pro vás dost zajímavé - a to mým názorem ohledně konce světa. Píšu mým názorem aby si někdo neřekl, že jsem to dostatečně neuvedla na pravou míru - ale tím to nechci nijak shazovat. Prostě si za tím stojím a vidím to tak.
Nicméně může se stát, že budu sama a nikdo z vás s mým myšlením neztotožní. - Což je vlastně příčina toho, proč jsem se rozhodla tohle napsat. S jedním mým strýcem jsem onehdá vedla ultraintelektuální debatu právě na téma "konec světa" a ukázalo se, že jestli může být v téhle otázce mým naprostým názorovým protipólem, tak je to on.
A tak se teď obracím na vás, abyste si z toho vybrali a když tak případně dali najevo, jestli se mnou souhlasíte.
Já mám totiž za to, že konec světa - respektive lidstva, ale jsem správně nafoukaný pán tvorstva, tudíž pokládám lidstvo za celý svět, žeano - se neodvratně blíží.
Možná tu dokonce bude cobydup.
Říkáte si, že jem zbytečně pesimistická a přeháním? Možná ano, ale zkuste se na to dívat mýma očima. Oceán se nám celkem rychle plní padky, pevnina zase obyvatelstvem. Do toho šílené klimatické změny (ano, msylím, si , že globální oteplnování je už neoddiskutovatelné) a bouřlivá politická situace ve světě.
Přátelé, my nepotřebujeme polnice ani kobylky, jak to stojí v Bibli. My si hravě vystačíme sami a jestli se hodně rychle něco nestane, bude po nás za dvě stě let veta.
Nejhorší mi na tom přijde, že je to neodvratné. Abychom se takovému tragickému konci vyhnuli, muselo by se něco velkého stát. Minimálně black out. Protože nikdy nás nikdo, jakožto údajně nejchytřejší tvory a lanetě, všechny nepřesvědčí, abychom se začali chovat rozumně, přestali produkovat kilotuny odpadu a omezili rozmnožování.
Jo, je tu pár naivních a možná až příliš obětavých jedinců, kteří se rozhodnou rp dobro všech trochu si utrhnout od úst a stanou se z nich třeba vyznavači zero waste životního stylu... ale to je málo.
Ne málo na člověka (na člověka je to naopak fakt výkon a já před takovými hluboce smekám!), ale málo na lidstvo.
Sakra málo.

Takže to shrnu - vymřeme. Amen
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama