STŘEDA

23. května 2018 v 19:44 | Besss |  A L I V E
Dneska nebyl významnej den.
Nebo teda... jak se to vezme. Zas jsem se vykašlala na oběd (jako už tolikrát, ale pssst, nikdo o tom neví. Stejně je to můj soukromej boj a navíc jsem si dovolila jednou týdně tam nejít. Teď aby u toho jednou vydrželo...), svačina taky nebyla, ale za to jsem do sebe nalila přímo hektolitry kafe.


Joo, dneska jsem se na to totálně vy(pííííp)ala. Nemusíte mi říkat, že si níčím zdraví, vím to. Ale prostě jsem dneska nějak neměla chuť se o cokoliv ohledně tohohle mýho such a stupid problému starat, snažit, nebo to vůbec nějak řešit.

Ale na druhou stranu - řekla jsem si, že když už, tak už a vybodla jsem se i na cvičení (ehm, krom tý power yógy ráno, že ano).

A taky se dneska nic moc nepodělalo a malá ségra měla vystoupení... takže to vlastně nebyl úplně špatnej den. Jen byl určitě horší než pondělí a možná i horší než úterý, ale přeci jen, pořád z něj můžu mít nějakým způsobem radost. A o to tady asi hlavně jde :).

No a taky mě zítra čeká vystoupení s klarinetem.
S naším "klarinetovým kvartetem", jak nás vznešeně vedení školy pojmenovalo, by to nebyla taková hrůza, ale BOŽE já budu hrát doporovod nějakým mrňatům a (!!) noty jsem dostala před týdnem! Jako chápete?
No já myslela, že mě klepne, když mi to učitel oznámil... ještě ke všemu je to Ježek. (Ezop a brabenec a Šaty dělaj člověka)

Takže si myslím, že v pátek už budu jen nějak fotosyntetizovat u nás na dvorku, protože ničeho jinýho nebudu po tom nervovým vypětí schopná. Tak mi držte palce, ať přijde uprostřed toho našeho vystoupení nějaká strašná bouřka a uleteěj mi noty, protože to je asi teď to jediný, co mě spasí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama