RODINA

20. května 2018 v 13:47 | Besss |  A L I V E
aneb druhý logicky uspořádaný článekMám velkou a (řekněme) fungující rodinu. Babičky z obou stran, dědu jen z jedné (maminčin táta umřel dřív, než jsem se stihla narodit), spoustu tet a strýců a tak.
V té úzké rodině mám dvě mladší sestry, mámu, tátu a to je vše. Dřív bych neváhala a prohlásila nás za naprosto šťastnou rodinu, možná bych se trochu ošívala při nakousnutí vztahu s otcem, který (přiznejme si to, proč taky ne) nikdy nebyl bez hádek. Oba jsme dost prudcí a tvrdohlaví, což asi mluví samo o sobě za vše.

V poslední době válčíme víc, než kdy dřív.

Ale asi je to normální.

Už ani občas nevím, jestli mi chtějí pomoct, nebo mě úplně zadupat, zničit. Šlapou po mně, prostě najednou přijdou a řeknou: "Hm, to mě ale mrzí, nevyluxovala jsi předsíň, byla jsi drzá a pohádala ses s malou ségrou... tak to asi nepojedeš do Anglie."

Výsledek obrázku pro merida and her father argue gif

Nah, díky.
V tomhle je spialistka hlavně mamka.
Jako... mám je ráda a chápu je, ale kurník to mi to nemůžou říct? Nemůžou mi to říct před tím, nžež se to stane? Nějaký varování, podmínka, nebo tak...?!
Když jsem to navrhla, máma na mě upřela naprosto nevinnej pohled: "Ale to by přece bylo vydírání!"

WHAT?!

Asi nějak v jádru chápu, jak to myslela, ale stejně mi to přijde jako dost velká kravina.

A pořád bych navíc byla raději, kdyby mě takhle "vydírali", než když mi to pak oznáměj jako hotovou věc, když už s tím nic nemůžu dělat. Je to k vzteku.


Ale jednoho dne... jednoho dne budu free af.
Do tý doby to prostě nějak vydržím. (teď to zní bůhví jak netrpím...) A navíc je mám furt ráda.

Amen.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Chloé ▲ Chloé ▲ | Web | 21. května 2018 v 16:03 | Reagovat

Jo... znám to. Někdy jsou rodiče dost rázní, nenechají si něco vymluvit a nechtějí smlouvat. Není to jednoduchý. Časem to bude lepší, uvidíš ;-) jo a jiank ti děkuju za tvůj komentář. tvůj log je super.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama