AFIRMACE?

21. května 2018 v 20:39 | Besss |  O T H E R S
Díky ti, Ester Starlingová!
Konečně tenhel svůj pověrčivej zvyk umím pojmenovat. A zní to i celkem cool a trendy. A F I R M A C E.
Jestli nevíte, o co jde, rychle vysvětlím.


V zásadě se jedná o jakési "zaklínání" toho, co si přejete. Tak jsem tomu říkala, dokud jsem se skrze YT nedozvěděla, že to má i oficiální jméno. Říkáte si v duchu, co si přejete, snažíte si to v myšlenkách přitáhnout k sobě a přes nějaké myšlenkové vibrace se tomu snažíte přiblížit, nebo naopak - přitáhnout to k sobě.

(Když si třeba přejete jedničku z biologie, říkáte si v duchu: Jo, určitě, dostanu jedničku, umím to, jasnačka...)

V zásadě jde o to, hlavně tomu věřit.
A když věříte, funguje to. Ale musíte se na to pevně upout, opravdu v to vkládat reálnou víru a nepřipouštět si pochybnosti. A to je už samo o sobě dost "čelendž", že?

Ale věřte mi.
Pokud budete už rán vstávat s otráveným pocitem, že to dneska bude úplně k ničemu den, kterej byste nejraději celej zaspali, už si nevyhnutelně přitahujete smůlu, neštěstí, nehody a katastrofy.

Takže bacha na to!

Nemusíte se od rána tlemit jak měsíček na hnoji, to by fakt zvládl jen málokdo, pokud není psychicky narušenej, ale aspoň trochu optimismu neuškodí. Uvidíte, že za pár dní zjistíte, že nejen láska, ale i optimismus může hory přenášet!


TENHLE ČLÁNEK JSEM POJALA TROCHU PRAKTIČTĚJI A NE TAK DENÍČKOVĚ, ABYSTE SE Z NĚJ OPRAVDU MOHLI INSPIROVAT A TŘEBA I NĚCO DOZVĚDĚT, TAK SNAD VÁM NĚJAK POMŮŽE. :)


KDYBY VÁS AFIRMACE NĚJAK VÍC ZAJÍMALY, URČITĚ VÁM DOPORUČUJU ESTER STARLING - JE TO ČESKÁ YOUTUBERKA, TAKOVÁ TROCHU JINÁ NEŽ OSTATNÍ, ZABÝVÁ SE DUCHOVNEM, SEBEPOZNÁNÍM, ... ALE I TROCHU NORMÁLNĚJŠÍMA ZÁLEŽITOSTMA.
JE ALE VE VŠEM DOST SVÁ (A TO NA NÍ MÁM PRÁVĚ RÁDA), TAK SE NA TO KDYŽ TAK PŘIPRAVTE.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama